Jestem absolwentką studiów psychologicznych na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Obecnie w trakcie finalizacji studiów doktoranckich na wyżej wymienionej uczelni. W swojej pracy kieruje   się ugruntowaną wiedzą naukową, dlatego prowadziłam wiele prac badawczych, które ukazały się w formie publikacji w czasopismach polskich oraz zagranicznych. Brałam czynny udział w konferencjach naukowych. Swoją wiedzą dzieliłam się w pracy nauczyciela akademickiego, m.in. na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie.

 

Ukończyłam również studia podyplomowe z zakresu Seksuologii Klinicznej na Uniwersytecie SWPS w Katowicach. Odbyłam staż kliniczny w Poradni Seksuologicznej i Patologii Współżycia Szpitala Nowowiejskiego oraz Zakładzie Seksuologii Klinicznej Instytutu Seksuologii PTS w Warszawie. Kontynuuję poszerzanie kompetencji w trakcie 4-letniego szkolenia w Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej „Instytut Poznawczy” w Lublinie.  Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej.

 

Doświadczenie zawodowe zdobyłam pracując z osobami pozbawionymi wolności w Areszcie Śledczym, osobami dorosłymi w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej, młodzieżą w placówkach opiekuńczo-wychowawczych, szkołach oraz poradniach środowiskowej opieki psychologicznej i psychoterapeutycznej.

 

Ofertę swojej pomocy kieruję do młodzieży i osób dorosłych, zmagających się z różnymi trudnościami, takimi jak np. obniżenie nastroju, kryzysy emocjonalne, kryzysy w związku, obniżona samoocena, trudności w radzeniu sobie ze stresem. W swojej pracy zajmuje się również problemami dotykającymi sfery seksualnej, np. spadek lub utrata potrzeb seksualnych, ból podczas stosunku, niemożność lub trudność w osiągnięciu orgazmu, zaburzenia erekcji, przedwczesny wytrysk. Zapraszam do kontaktu osoby poszukujące swojej tożsamości i orientacji seksualnej. Jestem przyjazna osobom LGBT+.